DARMOWA WYSYŁKA

Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

amoreshoes dostawa i płatności

DOSTAWA

Towary dostępne w sklepie internetowym wysyłane są na terenie Polski, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zamówienie realizujemy od 24 h do 7 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty. Standardowo czas dostawy to około 24h (Kurier), jednak może się on wydłużyć z przyczyn nie leżących po stronie sklepu, za co nie ponosi on odpowiedzialności. Do zamówień dołączany jest paragon oraz formularz zwrotu towaru. W przypadku płatności ZA POBRANIEM należność za zamówiony towar jest pobierana przez kuriera, w chwili odbierania przesyłki. W trakcie odbioru przesyłki kupujący ma prawo, po podpisaniu listu przewozowego i uregulowaniu należności (w przypadku pobrania), w obecności kuriera, sprawdzić stan techniczny oraz zawartość przesyłki. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamówieniem lub uszkodzenia przesyłki należy w obecności kuriera spisać odpowiedni protokół i przesłać do Sprzedającego. W innym przypadku reklamacji nie uwzględnia się.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru po ustaleniu terminu spotkania tel. +48 509 023 058 email. biuro@amoreshoes.pl

PŁATNOŚCI

Płatności dokonujemy:

1. Przelewem na konto firmy. Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu należnej kwoty (towar + koszt przesyłki) na koncie firmy.

Numer konta: Alior Bank 65 2490 0005 0000 4500 8814 6988

Dane do przelewu:

Amoreshoes

Jan Kośla

ul. Kościelna 29

26-800 Białobrzegi

 W opisie przelewu proszę wpisać numer zamówienia.

2. Gotówką przy odbiorze (za pobraniem).

3. Szybkie transakcje płatnicze obsługiwane przez DotPay,PayPal.